Sympatycy techniki

Krzysztof Znaniecki - KopiaKrzysztof Znaniecki

Krzysiek od 15 lat pracuje jak główny projektant w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcjom narzędzi do obróbki metali. Sam fascynował się technikom od wczesnego dzieciństwa, dlatego też nie miał problemu z wyborem szkoły. Skończył Politechnikę Gliwicką i od tego czasu ciągle poszukuje nowych rozwiązań, które będą wsparciem w pracach z metalem.

 

Dariusz Zawadzki - KopiaMateusz Poznański

Od dzieciństwa bawiło go rozkręcanie zabawek i sprawdzanie co kryje się w środku. Jego popisowym dziełem tego okresu było rozkręcenie maminej maszyny do szycia, cóż nie był jeszcze wówczas tak biegły by złożyć ją z powrotem... Dziś Mateusz jest laureatem Międzynarodowego Konkursu AumRobo, w którym wziął udział z projektem robota spawalniczego. Mateusz z zawodu jest spawalnikiem i przez 3 lata włóczył się po świecie spawając w warsztatach Madrytu, Moskwy i Stambułu, po powrocie do kraju wybrał studia na automatyce i robotyce na AGH. Jego pomysł do fuzja wiedzy naukowej i praktyki zawodowej – jury to doceniło.

 

Łukasz BałuckiDariusz Zawadzki

Od lat prowadzi własną firmę budowlaną, w swojej działalności zdobywa doświadczenie z różnorodnymi materiałami oraz ich obróbką. Firma Dariusza oferuje pełny pakiet prac wykończeniowych, a sam właściciel sam również często uczestniczy we wszelkiego rodzaju robotach, bo uwielbia swoją pracę. Dlatego to właśnie Dariusza poprosiliśmy o recenzowanie narzędzi.

 

Mateusz PoznańskiŁukasz Bałucki

Jest pomysłodawcą tego portalu i kimś kogo powinniśmy określić mianem redaktora naczelnego. W przeciwieństwie do pozostałej trójki nie interesował się technikom od dziecka, wolał cyfry dlatego został...bankierem. Gdy dla zdrowia zaczął jeździć do pracy rowerem, zainteresowały go formy pielęgnacji i impregnacji tego sprzętu – tak się zaczęło. Dziś jest ekspertem w zakresie wszelkiego rodzaju napraw i serwisowania każdego rodzaju pojazdów – tak samolotów i statków też. Zakochał się w technice i bardzo chciał poszerzać swoją wiedzę, nie znalazł jednak miejsca w sieci, które spełniałoby jego oczekiwania, dlatego właśnie powstał nasz portal.